נערות ליווי דרושות

דרושות נערות ליווי לעבודה בשירותי סקס

דרושות נערות ליווי לעבודה בשירותי סקס

דרושות נערות ליווי

היא כמעט נאלצה להתחל לחפשת עבודות ליווי בלוח מודעות דרושות נערות ליווי לא מבוקרת בחזר בכל זאת המעט זה יכול להיות התחילה להיכשל.

היא הרכינה נסיגה ראשה לחשה, "מאסטר ג'ייק אני מוכן מצטער אבל אני ... אני לא יכול להתאפק!"

עם זאת, היא לקחה נערות ליווי נסיגה שניהם שירותי ליווי מרגליהם הנחיתה על המיטה כשהיא התחילה לקרוע של ג'ייק ראשית ואז של בגדים שלה פרץ עד כמה שיכל. הנרתיק של עבר באש על כל מחשבותיה פעם רק ​​של ג'ייק על נטילת איברו שהסיעה את מותניה כל הדרך שבה למטה התחת שלה היה פעם מונח על רגליו. החל להלום החבר של ג'ייק מהר עד כמה שיכל, בכל זאת זה לא עושה לה מעולה כל בדיוק כמו החום כמעט שהיה התחושה ממשיכה לגדול. נוהם הוא כמעט לחש בג'ייק, "קח אותי למאסטר ג'ייק הוא גדל בלתי הצליח בבקשה!"

הרולינג שניהם ג'ייק החל מ להלום לתוך חזק ככל זה יהיה; צרחות ונהמות שלה מביאים שלוש ג'ינים שלו. עיניו של התרחבו ואז חיוך של גדול על פניה וכן רוזלינדה של. התחיל להתנשף צופה בסצנה לפניה החום להצביע בין רגליה. קורעת את בגדיה טיפס על המיטה והתחיל לנשק. ג'ייק יכול רק לבהות; הסצנה הייתה משגעת זהה כמו שתי הנקבות משותפות נשיקה לוהטת עמוקה. לבסוף ג'ייק חש שחרורו גואה קדימה מילוי, שהתחיל לצרוח כמו השחרור שלה שטף אותה, מנשק ג'ייק, לחשה תודה ועצם נסוגים עיניהדרושות נערות ליווים.

עזר ג'ייק להעביר בעדינות עד כמה שיכלו ואז היא תנוח ורמזה ג'ייק לה. מנשק אותה הוא התחיל ללכת לאט לאורך גופת תשומת האזנה בפועל בכל מקום תואר ונקודה נערות ליווי חדשות שנשק. בזמן שאתה ג'ייק יש כאן מרכז של האישה לה שהיא יש לי כבר רטוב ומסוגל אבל הפעם ג'ייק עומד להנאתה הקודם שהוא לקח אותה. מצליף לשונו אל ברכות על הרצפה הדגדגן שלה כמעט עלה מעלה על בבית התחושות. "אנא מאסטר." בקושי יילל, "בבקשה, קח אותי להתמחות אני צריך אתה כל כך."

היד שלי נעשתה מכאנית שוב, משפשף חזק נגד הדגדגן שלי. קצב פיו אף פעם לא עצר, למעשה זה האיץ והרגיש יותר קשה, כאילו הוא נאלץ לשונו נגדי, ולא רק החלקה למעלה ולמטה על העור הרגיש שלי.

 התחלתי לגמור, הגוף שלי היה עכשיו אחד בפרפור ללא שליטה. החזיק אותי במקום, הגוף שלי מכסה הזרוע התחתונה שלו בהצטיינות, החצאית שלי עכשיו שטוף גם כן. בשל לשונה הזריזה שלו אורגזמה זה נמשך זמן רב יותר מהרגיל. שסיימתי גמירה, אבל הגוף שלי כבר לא היה שלי

. לא יכולתי לשמור את עצמי, על סף איבוד הכרה. הגניחות שלי הפכו מייבבות גבוהה ודק. אני בטוח שהצליל של לי שחלי השיא החזק שלי עשה את הזין שלו קשה יותר. קיוויתי שהוא עשה. הוא לעצור, לרדת על התחת שלי, נשימתו מהירה נגד הבשר הרטוב שלי. האחיזה לו על החזה שלי שוחררה מדי. על המיטה הניח, מנסה למצוא את נשימתו, בדיוק כמוני. הסתובבתי, גרביים החצאית שלי רטוב עם הזרע שלי.

עולה ג'ייק הוקדם ונשק ואחר כך נסע עמוק עד כמה שרק יכל, זעק לתוך פיו כמו ג'ייק החל להירתע לאט שאחריה לאט לאט מחדש לחדור אליה. עיניו של התרחבו כשהיא נאנחה אז נעול רגליה בכל מותניו של ג'ייק. משכתי דומה אל ג'ייק לה מהר למד נסוגים הרמז נערות ליווי והחלתי לנוע לצייר מהר גדול יותר נהמות,

ולאחר מכן נאנח ממנה. הרגיש כל כך מלא ולבסוף אדונה היה שלה תמיד כשהיא הייתה שלו הוא לעולם לא תעזוב דומה לעולם. שאחריה צרחה מתוך באורגזמה שאחריה הרגשתי ג'ייק לרוקן לתוכה גרימת האורגזמות שלה. כשאני מסתכל לתוך עיניו של ג'ייק הצהיר בחולמנות, "אני אוהב אתה מאסטר." ג'ייק הופתע עיניו לרווחה ועמד לדבר כאשר נאנחה ועצמה את עיניה גם.

ג'ייק מסר את המכסה אותה לצד, להתבוננות נערות ליווי הוא נאלץ להודות שהוא מתאהב בה. חייך ולחש באוזנו, "אני מוכן כל כך שמח מאסטר שאתה אוהב אותה יכול להיות, כולנו כל על מנת אוהבת אתה thru, תודה." ג'ייק רק הביט בה. היא מודה לו? האם נכון באמת עשה שום שאר אך אין ספק הוא נאלץ להודות רגשותיו לכל השלוש מלא צמחו.

Top