שרותי ליווי וסקס

משרד שירותי סקס ליווי

משרד שירותי סקס ליווי

שירותי ליווי

אולי השתוקקתי לו יותר מדי. יכולתי לא ניתן לקבל מספיק הזין האלוהי שלו. אפילו עם גוף כואב הייתי רוצה עדיין להיות בבית בק ולקרוא שלו. רציתי לאהוב אותו. "למה אתה לא עולה לחדר שלך. קבל במיטה, לשמור על הגוף הזה שלך חשוף ומחכה לי. אני אנקה כאן, אולי לשים על מחניק משהו בשבילך. ואז אנחנו יכולים לעשות מה שהוא רוצה. "הצעתי. הייתי מוטרד מעט את העובדה שהוא היה עדיין שיכור.

קבלתי מה שרציתי אבל עכשיו רציתי שהוא להיות פיכח, להיות לגמרי בראש ברירת המחדל שלו ולהכריז חיבת רצונו אחותו הגדולה. בקרוב, הייתי פשוט צריך לחכות. "מה אם אני בהצטיינות רק מביט בך?" הוא שאל, חלקית רציני, בחלקו מנסה להתבדח שיכורים. תשובתי הייתה רצינית בכל זאת. "הלילה מסתיים כאשר אתה רוצה אותו. לא כאשר אתה גומר. אני פשוט לבלוע בהצטיינות שלך, לתת לך רגע לנשום, ולאחר מכן להמשיך למלא את הרצון הבא שלך. אל תדאג קאמינג מהר מדי, "הרגעתי. "הגוף שלך ילמד בקרוב כדי לשמור על קשר איתי. לעת עתה רק ליהנות מכל אורגזמה. אתה לא צריך לנסות להחזיק מעמד זמן רב

. כשיש לך חשק קאמינג. יש לי את זה? "הבהרתי. אח שלי היה חיוך כזה ענק על פניו. שומע אותי לדבר על בסופו של דבר ההנאה שלו, שלח גל ואוהב של חמימות ללבו. בעוד המילים שלי היו סקסיות בונר ההתרמה, זה היה למה אמרתי את זה כי הוא שם לב. אהבתי אותו, ואני רוצה לתת לו את הכל.

זה שום דבר לעומת רואה יש לו המציצה הראשונה שלו. רציתי יותר זכרונות כאלה. הייתי כל כך מוכן לתת מה שזה לא יהיה כי הוא בקש. המוח והלב שלי פשוט נקרע פתאומיות הפנטזיה שלי התגשם. אני כבר לא מרגיש כמו מלכת גברים, טובח לפיירפוקס הקשה, אבל לא הרגשתי כמו מצאתי את המקום שלי, מקום שמח באמת בחיים שלי. ועל כן אולי הייתי שיכור, אבל לא היה אפשר להתכחש כמה טוב הזרע שיטעם, או איך רטוב הכוס שלי הייתה.

או כמה מדהים זה היה לראות את האח שלי לשגשג הנאה בגלל הפה שלי והלשון. סקס לפני היה פשוט מהנה הגוף שלי. סקס עכשיו, מה שאני רוצה שזה יהיה, מרוצה מהתוצאה לו, שיש בקשתו וכן מילא ולקבל תגמולים שבה הוא מחליט חסד איתי. עם נשימה עמוקה שזורמים ריאותיו, הוא קם עצמו ברגליים כושלות ועשה את דרכו למעלה. צפיתי בו כשיצאתי לכיוון מכון שירותי ליווי במרכז מהחדר. הגוף הרזה שלו. רציתי אותו על גבי אותי. רציתי את הירכיים מתרסקות מול הגופים, בעודו קבורים הכלי שלו בתוך הכוס שלי.

אני כבר התחלתי לפספס את ידיו עליי, נוגע בי, צבט אותי, תופס מה שהוא רוצה. זה היה תלוי בי לעזור לו לבנות הסיבולת שלו. בקרוב הוא יוכל לזיין אותי עד אובדן הכרה במשך שעות, הפה שלו לא להתעייף, ידיו לא כואבים. לא יכולתי לחכות. אבל לעת עתה אני פשוט נהנה דליים של הזרע שלו בפולטו כל 25 דקות.

הלכתי על ניקוי בסלון. תפסתי את הכוסות להתרוקן, שלולית של קרח נמס מציפה את השולי הנמוך של כוס הפלסטיק. זרקתי אותם, מסדר את האלכוהול וסודה. הדבר היחיד שנותר לעשות היה את הבגדים. מצאתי את התחתונים שלי מלבד שלו. תפסתי את תחתוני הבוקסר שלו, הריח של גבריותו מהבגדים תחת שלו.

חייכתי כמו אספתי את בגדיו בזרועותי. הריח שלו היה חזק כשהכל שלו נערם יחד. תפסתי את התחתונים שלי, באזור המפשעה לח עם הרטיבות שהטרידה נרתיק שלי, אשר טרם להילקח אכפת של. הייתי בסדר עם זה. הרגשתי כמו עוד חיכיתי להרגיש אותו לצלול עמוק בתוכי יותר טוב זה ירגיש.

כרגע אני מתמקד לקחת דברים לאט, מוודא שהוא חש בנוח עם דברים מסוימים. אני לא יכול בדיוק רק להצמיד לו לרכב לשונו לתוך אושר אורגזמי, לא משנה כמה לעורר את הרעיון יכול להיות. עירום, שטיפסה במעלה המדרגות, הפקדת בגדים בלויים לתוך סל שלהם מתאים. לא היה לי זמן לחפש בארון שלי ולמצוא משהו סקסי ללבוש, בתקווה שהתמונה גרידא של אחותו הגדולה כל מגונדר בשבילו היה מספיק כדי לקבל את הזין כי להתעוות לתחייה. אוי מה ללבוש. ג'ייס חיכה בחדרו. מוחו היה מתערבל עם מה שקרה זה עתה.

Top