סיפורי סקס אינטימיים

סיפורי סקס אינטימיים ומחרמנים

סיפורי סקס אינטימיים ומחרמנים

שירותי ליווי מונאקו

אני אוהב ללכת למכון שירותי ליווי במונאקו כדי לעורר גניחה עמוקה מן אווה כשאני מסובב את פרק כף לדחוף כנגד קירות אותה חזק בזמן שאני קורא סיפורים סקס ומסתכל על מצלמות סקס של נערות ליווי ישראליות. ירכיה התחתונות מנסה להשיג אותי עמוק יותר, לחצתי מסולסלים אצבעותי, תוך שחיקה בכף נגדה. במבט אל רפרוף העיניים חצי לוט אותה בתשוקה, ראיתי כתמים של זהב בהיר מתמיד. גונחת בין נשימות, אווה משתנקת, בהתחלה בקושי נשמע אבל מהר מאוד מתהפך כדי לשמוע האם של קריאות, ! הו בייבי, בבקשה, כן!! או!! תזיין אותי מותק!!!

חיוך מנצח מכסה את פניי, אני אוהב להיקרא בשמות חיבה! מתבכיין בצורה מבולבלת, ידעתי שיש לי אותה שוב! עיניים עכשיו עצומות בחוזקה, חזהו עולה ויורד, חזרה מקושת היא חפרה את ראשה לתוך הכריות. והתנשף בכבדות שהיא תצעק אליי צונחת על המיטה מבול של תחושה. אני אוהבת להרגיש ואמצתי אותה ופועמת סביב האצבעות שלי. ברגע סיפורי סקס שהיא נינוחה לגמרי, אני מחליק את אצבעותיי לאט מתוך הכוס החם, הרטוב שלה. אווה מגיבה בקול ענות חלושה של אכזבה קלה. נופלים קורבן המיצים ריחה שוב, אני ללקק ולמצוץ את אצבעותיי ברעבתנות.סיפורי סקס ליווי במונאקו

שני גופנו היו ברק זיעה מהפעלת מין זין שלנו ואני בעדינות לנשק וללקק עורה המלוח בעמק שדיה לפני שנפל לידה בסיפוק. נסיגת המשחק שלנו הקודם של דומיננטי אווה מסתובבת מניחה את ראשה על החזה שלי.

השמש זורחת על פני שולי הווילונות, מפחד לזוז ולהסיר את עצמי מה יכול היה להיות רק חלום נפלא. ראשו של האווה נשאר מונח עליי. אז הבנתי שזה לא חלום, והיא התעוררה כאשר הרגשתי עפעף אותה קלות לצחצח העור שלי. נותן לה את ההזדמנות כדי להעמיד פן שהיא עדיין ישנה, ​​אני לוחש השאלה המרתיעה שלי למה היא התרחקה הנשיקה הראשונית שלי. אווה מיד הרים את מבטו לתוך עיני השיב,  לא רציתי שהערב אבל פחדתי.

אני תלם מצחי בבלבול. מבט מפוחד חולף על פניה כשהיא חושב לסיים את קו המחשבה שלה. אני מרגיע אותה כשאני ללטף אותה לחיה באגודל בעדינות לצחצח שערה מאחור אוזנה. היא ממשיכה,  תמיד רציתי אותך יותר מידיד אבל לא רציתי לשכב איתך! לא יכולתי להתאפק יותר כאשר אני מסתכל על מצלמות סקס של נערות ליווי ישראליות שמעתי אותך גונחת כשהיינו בטלפון .
אני מתחיל לדבר למרות שהיא מנתקת אותי ומילותיה לברוח מהר אבל בנימת רגועה, כי אני, אני... אני מאוהב בך!

עם רגליה בחוזקה אחז דרך טופר שלה, היצור נדנדות שלה דרך האוויר, וטרק אותה על הרצפה דפיקות הרוח מתוכה. כמו כאב יורה באמצעות גופה, היא מנסה נואשות לתפוס את נשימתה, אך לא נראה כאילו האוויר למלא את ריאותיה במשך רגעים אחדים. בזמן שהיא שוכבת עולה ויורדת על הרצפה, ראשו של היצור ממלא אותה הדמיון נולד. ראשה מתמלא אימה ואימה תוך שהיא שומעת בקול נמוך, רוטן מתוך הלוע שלו אומר:

 

כל קייטני יכולה לעשות הוא לבהות פניו בהפתעה גמורה. היא אפילו לא מודעת על פי כן אותה עמל נשימה כניסיונות מחשבותיה להתמודד עם המציאות ... זה אלמנט זה פשוט דבר. על חשבון כי דעתה נותרת מסוחררת בבהלה, איים פלא, הוא במעורפל היעיל ביותר נזכר המושג שמע וראה הרבה מקרים בספרים ובסרטים. איש זאב ... האם זה מה גורם זה הוא? היא באה במגע עם זאב קיום ממשי, אמיתך? מוקדם יותר מחשבותיה יכולות לחיות באופן דומה, הקול המחוספס שוב ובמים באוזניה.

 

סיפורי סקס מחרמנים ואינטימיים על נערות ליוי סקסיות העובדות במכונים המספקים שירותי סקס להזמנה בכול רחבי מרכז הארץ, מחוז תל אביב והסביבה.

Top